Najlepšie ponožky sú ponožky

Najlepšie ponožky sú ponožky

veselé ponožky už vyše sto rokov. Ich továreň sa nachádza v Sheboygan, Wisconsin. Tieto ponožky sú hrdo vyrobené v Spojených štátoch amerických a ponúkajú vám kvalitu a integritu. Ponožky sú vyrobené tak, aby zlepšili životnosť ich zákazníkov. Tieto vysoko kvalitné ponožky sa vyrábajú iba z tých najkvalitnejších materiálov. Vďaka povesti plnej integrity a úprimnosti je ľahké pochopiť, prečo sa ponožky stále vyrábajú dodnes.

Ponožka ponúka každý typ ponožky pre každú príležitosť. Pre športových nadšencov ponúka sériu progresívnych ponožiek Pro. Ponožky Dash sú vyrobené tak, aby boli odolné a pomohli udržať vaše nohy v suchu, keď by sa inak potili. To je užitočné najmä pre ľudí, ktorí behajú po trati alebo akýkoľvek iný šport, ktorý si vyžaduje veľa behu. Ponožky Dash majú receptúru na uvoľňovanie dri, ktorá im umožňuje rýchlo schnúť. Táto ponožka tiež prichádza s Fresh Guard, ktorá odstraňuje pachy, ktoré pretrvávajú zo spotených ponožiek a obuvi. Podrážka ponožky je vankúšová s vrchnou časťou, ktorá zostáva bez ohľadu na veľkosť pohybu, ktorý môže nosiť elastickú časť z normálnej členkovej ponožky. Na doplnenie tejto atletickej ponožky existuje nízkoprofilový uzáver špičky, ktorý zabraňuje švíku v tom, aby sa šúchal o prsty na nohách a nepohodlne padol.

Ďalšou ponožkou série Pro je ponožka IM Flash Pro Sock. Tieto konkrétne ponožky majú niektoré rovnaké ocenenia ako ponožky Dash, ako je plynulé uzavretie špičky a vzorec s uvoľňovaním dri, ktorý pomáha predchádzať vzniku pľuzgierov. IM Flash Pro posúva športové ponožky na úplne inú úroveň. Zahŕňajú pätu, ktorá pomáha znižovať sklzu. Ponožky IM Flash Pro pomáhajú vašim atletickým topánkam zostať presne tam, kde by mali byť na nohách, aby vám ponúkli perfektný styk s každým krokom, ktorý podniknete. Zahŕňajú X20Acrylic, ktorý obsahuje Chitosan, prírodný prípravok na zníženie zápachu, aby vaše chodidlá zostali bez zápachu. Ponožky samotné obopínajú vaše nohy a poskytujú vám podrážku s priedušnou sieťovinou. Tieto ponožky pomáhajú posunúť vašu hru na vyššiu úroveň.

Ponožky sú vynikajúce pre šport, ponúkajú však aj ponožky pre každodenné nosenie. Nikto neprechádza ponožkami viac ako deti. má najpredávanejšie ponožky Pee Wee Kids Crew Socks. Tieto bavlnené atletické ponožky sú určené pre deti a sú navrhnuté tak, aby držali nohy v bezpečí, v teple a pohodlí. Ponožky Pee Wee Kids Crew sú vyrobené z 80% bavlny a dvadsaťpercentného nylonu, takže môžu robiť krútenie, skákanie, beh a ohraničenie chodidiel vášho typického dieťaťa. Fit je jemne objíma detskú nohu, takže ich neuvidíte chodiť s ponožkami napoly od nôh, čo by mohlo spôsobiť, že sa zakopnú.

Namiesto toho, aby topánky držali tieto pee wee ponožky priamo na mieste. Môžete ich získať vo výške štvrť posádky a plnej výške posádky. Vďaka jedinečným mladým dizajnom, ktoré priťahujú deti, sa nemôžete pokaziť. Opevnená podrážka ich udržiava aktívna dlho potom, ako ste pripravení ju nazvať deň. Bavlna so strednou hmotnosťou udržuje chodidlá pohodlne. ponúka väčšinu svojich ponožiek v malých detských verziách. Môžete sa cítiť bezpečne, keď viete, že vaše dieťa sa nevráti domov s hroznými pľuzgiermi, ktoré spôsobujú drzosť a rozrušenie.

Prehľad rôznych športových ponožiek

veselé ponožky

Športové ponožky sa nemusia zdať také nápadné ako športové topánky, ale sú dôležitou súčasťou športového oblečenia. V skutočnosti sa vynakladá toľko úsilia v oblasti výskumu a vývoja do výroby ponožiek ako do topánok.

Pri výrobe športových ponožiek sa berú do úvahy také vlastnosti, ako je podpora, odpruženie, trvanlivosť, elasticita, technológia odvádzania vlhkosti a anatomický dizajn pre rôzne chodidlá. Úlohu zohráva aj estetika, pretože chovanie spotrebiteľov ovplyvňujú aj príťažlivé farby a atraktívne farby.

Baseballové ponožky

Baseballové ponožky sú ponožky, ktoré siahajú až po kolená. Pretože bejzbal vyžaduje veľa šmýkania sa v nečistotách, sú bejzbalové ponožky navrhnuté tak, aby chránili holenicu. Sú tiež navrhnuté tak, aby zabránili znečisteniu a bahnu a zároveň nechali chodidlá dýchať. Tento typ ponožiek je bežne vyrobený z 90% polypropylénu, ktorý je ľahký a odolný materiál.

Basketbalové ponožky

Ponožky na basketbal môžu byť ponožky stredne lýtka alebo posádky. A pretože sú basketbalové topánky vysoko strihané, ponožky posádky sú strihané vyššie, aby chránili členky pred odieraním hornou časťou topánok. Basketbalové ponožky sú navrhnuté tak, aby absorbovali náraz a znižovali trenie, keď sa hráči pohybujú okolo ihriska.

Futbalové a futbalové ponožky

Futbalové ponožky siahajú až po koleno a sú navrhnuté tak, aby boli ľahké, pružné, priedušné a odolné. Na pätoch a na nohách je k dispozícii ďalšie tlmenie nárazu, aby sa tlmil vplyv častých kopov. Farby často určuje tímová uniforma. V niektorých krajinách sa namiesto futbalu používa futbal, takže futbal a futbalové ponožky sa spravidla vyrábajú rovnako.

Hokejové ponožky

Hokejisti vlastne nosia dve ponožky - vnútornú vložku a vonkajšie ochranné ponožky. Vnútorné ponožky sú navrhnuté tak, aby chodidlo udržiavalo v teple napriek námraze a zároveň suché napriek potu. Vonkajšie ochranné ponožky sú vysoké na kolená a sú nosené cez chrániče holení a chrániče kolien. Obvyklým materiálom je úplet z úpletu, ktorý je veľmi pružný a odolný.

Lakrosové ponožky

Lakrosové ponožky siahajú až po kolená a zvyčajne sa nosia v tímových farbách. Tieto ponožky majú často oblasti oka regulujúce vlhkosť a kompresné zóny okolo oblúkov nôh. Spoločnou črtou je tiež mimoriadna elasticita okolo hornej časti tela, ktorá zabraňuje ponižovaniu ponožiek teľaťa.

Bežecké ponožky

Bežecké ponožky zvyčajne nemajú švy pozdĺž prstov, aby sa prsty pri jazde na dlhé vzdialenosti nepoškodili. Majú vlastnosti odvádzajúce vlhkosť a navyše poskytujú podporu okolo oblúkov nôh. Niektoré bežecké ponožky sú dokonca prispôsobené tak, aby sa zmestili na pravú a ľavú nohu inak.